Dekoratif Şömine Uygun Fiyatlı Modelleri

Dekoratif Şömine Uygun Fiyatlı Modelleri

Dekoratif Şömine Uygun Fiyatlı Modelleri

istanbul-somine-uygun-fiyatli-somine

Dekoratif Şömine her ne kadar geçmişte sadece ısınma amaçlı da, günümüzde daha çok dekoratif amaçla tercih tir. Özellikle otellerde ve büyük salonlarda, teraslarda karşımıza çıkan şömineler artık küçük evlerin bile oturma odalarının vazgeçilmezi haline gelmiştir.

 Bir mimar, inşaat mühendisi veya bir dekoratör özgür bir dekorasyon yapıyorsa şömineye mutlaka çiziminde yer verir. Şömineler, bulundukları ortamları ısıtmakla kalmayıp huzur veren bir yapıları da bulunmaktadır.

 En Yaygın Şömine Modelleri

 Klasik odunlu şömineler, doğal gazlı şömineler ve elektrikli şömineler başlıca şömine modelleridir. Odunlu şömineler gerçek odun ateşiyle ortamı ısıtan şömine modelleridir. İç mekanda kullanılacaklar ise mutlaka mekanda baca bulunması gereklidir. Dar iç mekanlar için çok da uygun modeller değildir.

 Uygun fiyatlı Dekoratif şömine denilince akla ilk gelen şömineler bunun dışında elektrikli şöminelerdir. Fakat Elektrikli şömineler evlerde rahatlıkla kullanılabilen, dar alanlara uygun da tasarlanabilen şömine modelleridir. Blyss şömineler, plazma şömineler bunlardan bazılarıdır. Eğer uygun fiyatlı Dekoratif şömine satın almak istiyorsanız blyss modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller, bir yerden bir yere kolay taşınabilme özelliğiyle evinizin dekorasyonunda yeniliğe izin veren modellerdir.

 Evlerinde veya iş yerlerinde doğal gaz kullanan bireyler doğal gazlı şömineleri tercih edebilirler. Bu tip şömineleri çalıştırmak için kurulduğu mekanda doğal gaz veya lpg tüpü bulunması gereklidir. Şömine kullanırken lpg tüpü kullanımı can güvenliği açısından riskli olabilmektedir. Lpg yerine doğal gaz kullanımı daha doğru bir tercih olacaktır. Doğal gazlı şömineler maddi açıdan elektrikli modellere göre daha uygun fiyatlıdır. Tabi burada önemli olan şömineyi, mekanı ısıtmak için mi yoksa güzelleştirmek için mi kullanmak istediğiniz konusudur. Kullanım amacına karar verdikten sonra şömine çeşidine karar vermek daha doğru olur.

Dekoratif Şömine Satın Alırken Şunlara Dikkat Edin

 Şöminelerin ikinci eli olmaz. İnternetten veya bir tanıdığınızdan şömine satın alınması önerilmemekte. Çünkü bir uzmanın gelip mekanınızın uygunluğunu değerlendirip şömineyi monte etmesi başka, sizin alıp evinize şömine yerleştirmeniz başkadır. Fark etmediğiniz bir sızıntı sizin ve ailenizin sağlığını önemli ölçüde tehdit etmekte.

 Şömine alırken mutlaka 10 yıllık garanti istemeniz gerekir. Hasarlı şömineler tamir edilmemeli, iade edilmelidir. Garanti süresi bu yüzden önemlidir.

Dekoratif Şömine Fiyatları

 Her bütçeye uygun şömine mutlaka vardır. Burada önemli olan mekandır fakat. İç mekan mı dış mekan mı, bununla birlikte açık hazneli mi kapalı hazneli mi, odun kullanılacak mı, sadece dekoratif amaçla mı kullanılacak gibi pek çok soruya cevap vermek gerekmekte.

Dar alanlar için uygun fiyatlı şömine almak isteniyorsa dolayısıyla öncelikle dekoratif amaçlı olan modellerin incelenmesi gerekir.

Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun şömineye karar vermek üzere www.istanbulsomine.com sitemizi ziyaret ediniz. Telefon numaralarından ve adresimizden bize ulaşın

Doğalgazlı Şöminelere buradan göz atabilirsiniz  ——>Elektrikli Şömineler
Fiyat teklifi ve detaylı bilgi için : iletişim 0216 527 7355


Bu Web Site Medya Bilir dijital ajans tarafından yapılmıştır.

Mesajınızı Yazın

Your email address will not be published.

Related Posts

3D Katalog
tr_TR

Enter your keyword