Doğalgazlı Şömine Modelleri ve Özellikleri - İstanbul Şömine

Doğalgazlı Şömine Modelleri ve Özellikleri

Doğalgazlı Şömine Modelleri ve Özellikleri

Doğalgazlı Şömine Modelleri ve Özellikleri

istanbul-somine-dogalgazli-somine
dogalgazli-smonie4

Mevcut bir eve şömine eklemek istiyorsanız, doğalgazlı şömine mantıklıdır. Çok daha az yer feda edersiniz ve yine de bakmanız gereken bir ateş vardır. Ayrıca geleneksel bir şömine ocağına uyan ve enerji verimliliğini artıran bir gazlı şömine eki de satın alabilirsiniz. Odun yakan emsalinde olduğu gibi, gaz girişinin de duvar bacasına kıvrılan kendi bacası vardır.

Neden Doğalgazlı Şömine ?

Doğalgazlı Şömine Size hem verimlilik hem de alevlerin dansını izleme keyfi yaşatan bir şömine arıyorsanız, gazlı bir model düşünebilirsiniz. İçlerinde yiyecek pişiremezsiniz, ancak temiz ve kullanışlı bir ısı kaynağı avantajına sahip olacaksınız.

 Modern bir gazlı şömine duman yaymaz ve atık gazlarını bir bacadan ziyade duvardaki bir tüp aracılığıyla dışarıya verir. Eve sağlanan sıcaklığı en üst düzeye çıkaran hava hareket kanallarını içerir. Hem yayılan hem de konveksiyonlu ısı yayar ve açık ateşe benzer bir deneyim sağlar.

Ekonomik mi ?

Doğalgazlı şömine bir yararı, ısıtma faturalarını düşürmeye yardımcı olabilmesidir. Termostatınızı düşük ve evin geri kalanını daha serin tutarken zaman geçirdiğiniz odayı ısıtmanıza olanak tanır. Sıcacık kalıyorsun ve fırınınız dinleniyor. Doğalgazlı şöminelerin çoğu kapalı yanmadan yararlanırlar. Gaz deliklerini kaplayan Kapılarında tüm havayı engelleyen contalar vardır.

 Doğalgaz çok temiz yandığı için piyasada havalandırmasız şömineler bile var. Bu durumda, yanma ürünleri – karbondioksit ve su buharı – üretilen tüm ısı ile birlikte odaya girer. Oldukça verimli olsalar da, tartışmaya da tabidirler. Dar bir evde, havalandırmasız bir şömine oksijeni tüketebilir veya aşırı nem oluşturur.

 Doğalgazlı şömine kullanımı kolaydır ve çok az bakım gerektirir. Bazıları, odanın diğer ucundan ayarlayabilmeniz için uzaktan kumandayla birlikte gelir. Zaman zaman kütüklerden toz, kurum ve karbon birikimini gidermeniz ve kapı contalarının sağlam olduğundan emin olmanız gerekecektir. Herhangi bir gaz cihazında olduğu gibi, gaz kokusu alırsanız, beslemeyi kapatın ve bir uzman çağırın.

Doğalgazlı Şöminelere buradan göz atabilirsiniz  ——> Doğalgazlı Şömineler
Fiyat teklifi ve detaylı bilgi için : iletişim 0216 527 7355


Bu Web Site Medya Bilir dijital ajans tarafından yapılmıştır.

Mesajınızı Yazın

Your email address will not be published.

Related Posts

3D Katalog
tr_TR

Enter your keyword