Elektrikli Şömine Fiyatları ve Özellikleri

Elektrikli Şömine Fiyatları ve Özellikleri

Elektrikli Şömine Fiyatları ve Özellikleri

istanbul-somine-elektrikli-somineler

Elektrikli Şömine fiyatları uygun mu ?

Elektrikli şömine fiyatları. En sevdiğiniz pijamaları giydiniz. Güzel bir kitap ve sıcak bir içecek ile rahat bir koltuğa oturdunuz. Ve ardından geceyi sıcacık bir şöminenin titreyen alevlerinin yanında. Dinlendiğinizi hayal edin hepsi de kütükleri taşımak veya ateş yakmak zorunda kalmadan.

 Elektrikli şömine ile mümkündür. Esasen, geleneksel odun, kömür veya gazla yanan şömineler. Görünümünü ve sıcaklığını taklit etmek için elektrikli bileşenler kullanan ısıtıcılardır elektrikli şömine fiyatları.

 Ayrıca çalıştırmaları basit ve güvenlidir: Takıldıktan sonra, onları bir elektrik prizine takmanız ve açmanız yeterlidir. Ve tıpkı gerçek gibi hissettirmek için mantolar, ekler ve günlükler ekleyebilirsiniz. Hepsinden iyisi, havalandırılmaları veya profesyonelce kurulmaları gerekmemesi. Böylece banyonuzdan mutfağınıza kadar her yerde bir tanesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

 “Elektrikli şömineler, kolaylık ve modern özelliklerin birleşiminden dolayı kesinlikle popülerlik kazanmaktadır” diyor. “Basitçe bir düğmeyi çevirerek, bir oda dakikalar içinde ısıtmakta. Sadece odayı çok kolay ısıttıkları için değil. Aynı zamanda bir ambiyans hissi sağladıkları için de popülerdirler.”

 Elektrikli Şömineler Nasıl Çalışır?

 Üç temel elektrikli şömine türü, bir şömine ve ısıtıcıya sahip bağımsız modelleri içerir; bir duvara veya bir mobilya parçasına monte edilebilen veya içine monte edilebilen özel versiyonlar; ve. LED parlayan kütükler ve farklı alev efektleri ile tamamlanan eski bir ocağın içine yerleştirilen ektir.

 elektrikli şömine fiyatları, ısı oluşturmak için metal bobinler ile çalışıyor. Bataryalar ısındıkça, bir üfleyici motor (veya fan) ısınan havayı odaya zorlar. Bazı elektrikli şöminele, bir odayı doğrudan ısıtmak için kızılötesi teknolojiyi ile. Bu gerçekçi görünen alevlere gelince. Bir refraktör, gerçekçi bir titreşim ve alev oluşturmak için bir LED ampulden gelen ışığı yansıtır. Bazı elektrikli şöminelerde, çatırtılı bir yangın sesi çıkaracak bir cihaz bile vardır.

 Bir merkezi ısıtma sisteminin ısıtma gücünü arıyorsanız, elektrikli şömine fiyatları muhtemelen bu işi yapmayacaktır. Yakın bir alanı ısıtmak istiyorsanız, ancak idealler. Elektrikli şömineler, ısıya en çok ihtiyaç duyduğunuz her yere takılan; 400 metrekarelik (37 metrekare) bir odayı yeterince ısıtabilen ortalama yaklaşık 4000 BTU ısı üretirler.

 Firmamız elektrikli şömine konusundaki birikimleri ve deneyimlerini sizlerle paylaşmaktan kaçınmadı. Her türlü destek talebinize tarafımızca cevap verilecektir.

Doğalgazlı Şöminelere buradan göz atabilirsiniz  ——>Elektrikli Şömineler
Fiyat teklifi ve detaylı bilgi için : iletişim 0216 527 7355


Bu Web Site Medya Bilir dijital ajans tarafından yapılmıştır.

Mesajınızı Yazın

Your email address will not be published.

Related Posts

3D Katalog
tr_TR

Enter your keyword