Elektrikli Şömine Çalışma Özellikleri

Elektrikli Şömine Çalışma Özellikleri

Elektrikli Şömine Çalışma Özellikleri

istanbul-somine-elektrikli-somine
istanbul-somine

Elektrikli şömine, odun şömineleriyle aynı sıcaklığı ve ambiyansı yaratabilirler. Bir elektrikli şömine, geleneksel odun yakma veya gazlı şömineye benzer. Isıtma elemanıdır. ancak herhangi bir havalandırma veya herhangi bir tür kurulum gerektirmez.Elektrikli şömine soğuk havayı çeker. Bir ısıtma bobini ile, içten ısıtıyor. Ve ısıtılmış havayı bir fan aracılığıyla yavaşça odaya geri üflemektedir. Bazı elektrikli şömine, bir oda içindeki nesneleri doğrudan ısıtan kızılötesi teknolojiyi kullanmakta.

Her iki durumda da, istenen alan için. Pislik, duman veya tehlikeli gaz olmadan ek ısıtma sağlar.

 Elektrikli Şömineler Nasıl Isı Yayar?

 Elektrikli şömine hayatı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Gerçek ateşi, dumanı ve gaz yan ürünleri yoktur. Aslında yapmanız gereken tek şey. Tıpkı diğer herhangi bir cihazda olduğu gibi bir duvar prizine takmaktır. Ardından, şömineyi açmak için bir düğmeye basmanız yeterlidir. Şömine, elektriği ısı enerjisine dönüştürmek için kızılötesi teknolojisi gibi çeşitli ısıtma elemanlarından birini kullanacaktır.

 Her model biraz farklı çalışır. Ancak genel olarak elektrikli şömineler soğuk havayı alır, ısıtır ve ardından yavaşça odaya geri iter. Ve seçtiğiniz modele bağlı olarak, elektrikli şömineler bir odayı ısıtmak için yeterli ısı üretir. Bacalardan ısı kaybı olmadığı için kullanıcıların sahip olduğu enerji ötesinde. Elektrikli şömineler, ek bir bölge ısıtma stratejisinde kullanıldığında daha verimli hale gelir. Tamamlayıcı bölge ısıtması, tüm evi ısıtmanın aksine. Yalnızca belirli bir metrekare alanı ısıtmak için bir ısı kaynağının kullanılmasını ifade eder. Bu, ısıtma maliyetlerini düşürmenin ve merkezi ısıtma sisteminiz için tasarruf sağlamanın harika bir yoludur.

 

Elektrikli Şöminelerin Gerçek Alevleri Olur mu ?

 Elektrikli şömineler gerçek alev üretmez, bu da ev sahiplerinin bundan keyif almasının birçok nedeninden biridir. Bunun nedeni, gerçek alevlerle uğraşmanın bir güçlük olabilmesidir. Ateş, karbon monoksit gibi zararlı emisyonlar oluşturmakla kalmaz.

Aynı zamanda arkasında dağınık bir kül yığını bıraktı .Ayrıca, alevi söndürmek zaman ve çaba gerek.

 

Plazma Duvara Monte

 Elektrikli şömineler, elektrikle beslenen duvara monte edilen şöminelerdir. Elektrikli şömine, bacası olsun ya da olmasın herhangi bir odaya şömine yerleştirme seçeneği sunar. Estetiktir ve yerleştirmeyi seçtiğiniz odada odak noktası oluşturan güzel bir alev efekti yaratır. Plazma elektrikli şömineler oldukça etkilidir ve faturalarınızı önemli ölçüde azalır. En uygun fiyata plazma elektrikli şömine modellerini istanbulsomine.com ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Doğalgazlı Şöminelere buradan göz atabilirsiniz  ——>Elektrikli Şömineler
Fiyat teklifi ve detaylı bilgi için : iletişim 0216 527 7355


Bu Web Site Medya Bilir dijital ajans tarafından yapılmıştır.

Mesajınızı Yazın

Your email address will not be published.

Related Posts

3D Katalog
tr_TR

Enter your keyword