Ethanollü Şömineler

Ethanol Şömine Modelleri

Ethanol Şömineler, doğal katkı maddeleri ve yenilenebilir kaynakların ethanol birleşiminden elde edilen yakıt kullanılarak tasarlanmış, dekoratif şöminelerdir. Dumansız, bacasız, kokusuz şömineler arasında olan ethanol şömineler ısınma aracı oluşunun yanında görsel olarak da oldukça hoş bir görüntüye sahiptir. Bacaya ihtiyaç duymadığı için ev, cafe, bahçe, balkon gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir, kurulumu kolay, kullanımı pratik bir şöminedir. Isı ayarını ise kendiniz ayarlayabilmeniz için bir mekanizmaya sahiptir.
Ethanol şöminelerin özelliklerini genel hatlarıyla bu şekilde ifade edebiliriz. Kullanımı oldukça kolay ve pratik olan bu şöminelerin görüntüsü de adeta göz doldurmakta ve evinizde saklı bir huzur köşesi yaratmakta. Fazla yer kaplamayan yapısı sayesinde her ortama kolayca kurulabilmektedir. Az maliyetli ve güvenli bir şekilde şöminenizi kullanabilir, siz sunduğu huzurlu ortamın tadını çıkarabilirsiniz.

Ethanol Şömineler ile Modern İzleri Evinize Taşıyın

Ethanol şömineler bulunduğu ortama modern bir görünüm sağlamaktadır. Evinizin en güzel yerine kurulan bir şöminenin verdiği sıcaklıktan, huzurlu bir ortamdan, sıcak bir kahveden daha güzel ne olabilir!
Ethanol şömineler klasik şöminelere nazaran daha ekonomik ve pratiktir. Isıtma sistemi olarak da oldukça başarılıdır.
Ethanol sayesinde en kolay kullanıma sahip olan şömineler arasındadır. Bacaya, odun gibi yakıt araçlarına gerek duymadan güvenli bir şekilde şöminenizi kullanabilirsiniz. Odun gibi malzemeler ile çalışmadığından dolayı temizlemesi de oldukça kolaydır. Ethanol şöminelerin özellikleri ise şu şekildedir;

  • Ekonomik olarak diğer şömine türlerine göre daha çok avantaja sahiptir.
  • Temizlemesi kolaydır, sizi asla yormaz.
  • Isınma aracı olarak da kullanıldığı için enerji tasarrufu sağlar.
  • Bacaya ihtiyaç duymadan kurulumu sağlanır.
  • Duman, is gibi durumlar yaratmaz.
  • Bulunduğu ortamı ısıtma konusunda oldukça başarılıdır.

Birçok kişinin cafede, restoranda, bahçede sıklıkla tercih ettiği ethanol şömine modelleri hem dekorasyon amaçlı hem de ısıma sistemi olarak kullanılmaktadır. Kullanıldığı ortamda modern görüntü hakimdir ve bu şöminelerle sıcak bir ambiyans yakalamak da mümkündür.

Ethanol Şömineler ile Huzurun Ateşini Yakın

Ethanol şömineler ev dekorasyonlarına en çok yakışan tasarımlardan birisidir. Bu şömineler modern izler taşıyarak bulunduğu yeri evinizin en güzel köşesi yapmaktadır. Ateş görüntüsü ile şömine keyfini size en kolay şekilde sunmaktadır.
Evlerinde farklı bir atmosfer yaratmak isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği şık ve modern tasarımlara sahip, oldukça estetik görüntüsüyle öne çıkan şömineler, evinin dekorasyonuna sıcaklık katmak isteyen kişilerin hem kolayca ısınma hem de kusursuz tasarımlarıyla bulunduğu ortama farklı bir atmosfer katmak amacıyla sıklıkla tercih ettiği en güzel modeller arasındadır.

3D Katalog
tr_TR

Enter your keyword