Özel Şömine İmalatı

İstanbul şömine olarak müşteri istekleri firma olarak memnuniyet içerisinde yerine getirilmektedir. Uzman ekipler ve tasarım çeşitliliği sayesinde birçok ürün beğeniye sunulmuştur. Ev ve iş yerleri için  uygulanabilen özel şömine imalatı ürünleri öncesinde alan incelemesi yapılmaktadır. Kullanım alanına en uygun tercihler firma sektör tecrübesi baz alınarak sunulmaktadır. Firma web sitesi üzerinden tasarımların incelenmesi mümkündür.

Firma misyon olarak müşterilerinin hayallerinde yer alan şömine görselini onlara hissettirmektedir. Şömine sağladığı görsel yanında büyük bir şıklık yaratacaktır. Bütçe ve ebat seçenekleri isteyen kimsenin bu zevkten ve ihtiyaçtan mahrum kalmamasını sağlamaktadır.

Özel Şömine İmalatı

Şömine Çeşitleri Nelerdir?

Zevk ve tercihler doğrultusunda özel şömine imalatı üretimleri yapılmaktadır. Aşağıda şömine çeşitleri hakkında bilgi verilmiştir.

Açık Sistemli Olan Şömineler

Yapımında taş ve tuğla kullanılmaktadır. Isı yayma özelliği orta seviyededir. Daha çok görsel olarak tercih edilmesinde fayda vardır.

 

Kapalı Sistemli Olan Şömineler

Yapımında pik döküm ve sac yapıları kullanılmaktadır. Isı verme özelliği yüksek olup tüm alanı ısıtma kapasitesi bulunmaktadır. Geniş odalar için tercihinde fayda bulunmaktadır.

 

Elektrikli Şömineler

Bağlantı sistemleri elektrik veya doğal gaz olarak kullanılır. Isıtma kapasiteleri orta düzeyde olup alan genişliği göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Ethanol Sistemleri Şömineler

Yapımında şeker kamışı kullanılmaktadır. Standartlara göre dış mekanlar için kullanımı uygundur. Isı yayma kapasitesi düşük olan bir şömine türüdür.

 

Şömine Nasıl Yapılır?

Şömine evlerde özel ve şık dekorasyon olarak kullanılan bir üründür. Zengin bir dokunuş yaratması adına özel şömine imalatı İstanbul Şömine olarak büyük titizlik ile üretilmektedir. Tuğla şömineler daha fazla işçilik isteyen ürünler olup görselinde de büyük şıklık sunmaktadır. Şömine üretim öncesi mutlaka alan keşfi yapılmaktadır.

Üretim aşamasına gelindiği zaman malzemeler büyük önem taşımaktadır. Mutlaka kaliteli ve ısıya dayanıklı ürünler kullanılması gerekmektedir. Uygulanacak şömine zeminin düz ve pot olmamasına dikkat edilmelidir. Aksi halde planlanan ısı yayma özelliği kaybolacaktır. İkinci bir adım olarak diğer malzemeler ile temel oluşturmalı ve doldurulmalıdır. Son olarak baca montaj uygulaması yapılmaktadır. Bacanın güvenli bir şekilde montajı önemli olup zararlı gazların eve girmeden dışarı atılması gerekmektedir. Firma olarak tüm aşamalarda isteğiniz yerine harfiyen getirilecektir.

Related Posts

Yapay Şömine Modelleri

Şömine; evlerde, bahçelerde ve balkonlarda keyifli anlar geçirmek için kullanılmaktadır. Fakat şöminelerin kullanımı oldukça zahmet…Devamını Oku

Plazma Şömineler

Şömineler ısınmanın ve dekorasyonun çok önemli parçalarıdır. Günümüzde de birçok çeşidi bulunmaktadır. Kişilerin tarzlarına göre…Devamını Oku
tr_TR

Anahtar kelimenizi girin