Plazma Şömine ve İmalat süreci

Plazma Şömine  ve İmalat süreci

Plazma Şömine ve İmalat süreci

istanbul-somine-plazma-somine

Plazma Şömine

Plazma şömine ısınmanın ve dekorasyonun çok önemli parçalarıdır. Günümüzde de birçok çeşidi bulunmaktadır. Kişilerin tarzlarına göre ve mekanlarının türüne göre değişen seçenekler mevcuttur. Ancak şömine yapımında uzman kişilere başvurulmalıdır. Birçok püf noktası bulunan şöminelerde ileriki zamanlarda sorun yaşamamak için kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Güvenilir firmalar ile anlaşma yapılmalıdır.

 İstanbul Şömine sizler için tüm dolayısıyla güvenlik kurallarını da dikkate alarak en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle bünyesinde birçok çeşit şömine bulundurmaktadır. Bu çeşitlerden son zamanlarda en çok tercih edilen türlerden biri de plazma şömine türüdür.

 Plazma şöminelerin tercih edilme oranı giderek artmaktadır. Fakat hem şık hem de naif bir yapısının olmasıdır. Asla kaba durmayan sade görünümü ile dekorasyon açısından çok iyi bir seçenektir. Plazma şömineler modern tasarım şömine grubundadırlar. Bu tür şöminelerin yapımında doğal taş, mermer ya da granit kullanılmaktadır. Doğal taşların sadeliği ayrı bir parlaklık oluşturmaktadır. Bu nedenle plazma şömine dekorasyon için çok önemlidir.

Özellikler

 Plazma şömine adını ince bir çerçeve oluşturmasından dolayı almaktadır. Bu tüde giydirme değil ateş ön plandadır. Görünümü ile şömine zevki yaşatmaktadır. Ayrıca bu türün sıkça tercih edildiği alanlardan bir diğeri de çok fazla yerin olmadığı mekanlardır. Plazma şömineler diğer şömineler kadar yer kaplamamaktadır. Diğer şöminelerde olduğu gibi herhangi bir bacaya da ihtiyaç duyulmamaktadır.

 Plazma Şöminelerin Türleri

 Plazma şöminelerin farklı tipleri vardır fakat. Dar alanlarda, mekanın tipine göre değişiklik gösteren şekilleri bu nedenle mevcuttur. Düz, L tip ve U tipi bunlardan bazılarıdır. Çok küçük ve fazla girinti, çıkıntıdan oluşan mekanlarda daha çok L tipi bununla birlikte tercih edilmektedir. Dekorasyonun farklı olduğu mekanlarda uyum açısından ise U tipi tercih edilmektedir. Daha geniş ortamlarda ise düz plazma şömineler iyi bir seçenek olacaktır. Fakat bu türlerin kullanımı için dar alanlar şart değildir. Boyutları değişebilen bunun dışında plazma şömine her mekana uyum sağlayabilmektedirler.

 Plazma şöminelerin yapımında kullanılan dolayısıyla taşların türünün değişmesi ile farklı ambiyanslar elde edilebilmektedir. Fakat kişilerin tercihine göre farklı taşlar kullanılarak tarzlara uygun dekorasyonlar elde edilebilir. İstanbul Şömine, istediğiniz türde şömine ile dekorasyon malzemelerini sizler için temin etmektedir. İnternet sitesine linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Doğalgazlı Şöminelere buradan göz atabilirsiniz  ——>Plazma Şömineler
Fiyat teklifi ve detaylı bilgi için : iletişim 0216 527 7355


Bu Web Site Medya Bilir dijital ajans tarafından yapılmıştır.

Mesajınızı Yazın

Your email address will not be published.

Related Posts

3D Katalog
tr_TR

Enter your keyword