Şömine İmalatı ve Çeşitleri özel üretim - İstanbul Şömine

Şömine İmalatı ve Çeşitleri özel üretim

Şömine İmalatı ve Çeşitleri özel üretim

Şömine İmalatı ve Çeşitleri özel üretim

istanbul-somine-somine
istanbul-somine-somine

Özel Şömine İmalatı

İstanbul şömine olarak müşteri istekleri dolayısıyla firma olarak memnuniyet içerisinde yerine getirilmektedir. Uzman ekipler ve tasarım çeşitliliği sayesinde birçok ürün beğeniye sunulmuştur fakat. Ev ve iş yerleri için uygulanabilen. Bunun dışında Şömine imalatı ürünleri, fakat öncesinde alan incelemesi yapılmaktadır fakat. Kullanım alanına en uygun tercihler firma sektör tecrübesi baz alınarak bununla birlikte sunulmaktadır. Firma web sitesi üzerinden tasarımların incelenmesi mümkündür.

Bunun dışında Firma misyon olarak müşterilerinin hayallerinde yer alan şömine görselini onlara hissettirmektedir. Şömine sağladığı görsel yanında büyük bir şıklık yaratacaktır. Bütçe ve ebat seçenekleri isteyen kimsenin bu zevkten ve ihtiyaçtan mahrum kalmamasını sağlamaktadır.

Şömine Çeşitleri Nelerdir?

 Bununla birlikte zevk ve tercihler doğrultusunda şömine imalatı üretimleri yapılmaktadır. Aşağıda şömine çeşitleri hakkında bilgi verilmiştir.

 Açık Sistemli Olan Şömineler: Yapımında taş ve tuğla kullanılmaktadır. Isı yayma özelliği orta seviyededir. Daha çok görsel olarak tercih edilmesinde fayda vardır.

 Kapalı Sistemli Olan Şömineler: Yapımında pik döküm ve sac yapıları dolayısıyla kullanılmaktadır. Isı verme özelliği yüksek olup tüm alanı ısıtma kapasitesi bulunmaktadır. Geniş odalar için tercihinde fayda bulunmaktadır.

 Elektrikli Şömineler:

Isıtma kapasiteleri orta düzeyde olup alan genişliği göz önünde bulundurulmalıdır.

 Ethanol Sistemleri : Yapımında şeker kamışı kullanılmaktadır. Standartlara göre dış mekanlar için kullanımı uygundur. Isı yayma kapasitesi düşük olan bir şömine türüdür.

 Şömine Nasıl Yapılır?

 Şömine evlerde özel ve şık dekorasyon olarak kullanılan bir üründür. Fakat zengin bir dokunuş yaratması adına şömine imalatı İstanbul Şömine olarak büyük titizlik ile üretilmektedir. Fakat tuğla şömineler daha fazla işçilik isteyen ürünler olup görselinde de büyük şıklık sunmaktadır. Şömine üretim öncesi mutlaka alan keşfi yapılmaktadır.

 Üretim aşamasına gelindiği zaman, bununla birlikte malzemeler büyük önem taşımaktadır. Mutlaka kaliteli fakat ısıya dayanıklı ürünler kullanılması gerekmektedir. Uygulanacak şömine zeminin düz ve pot olmamasına dikkat edilmelidir. Dolayısıyla Aksi halde planlanan ısı yayma özelliği kaybolacaktır. Bunun dışında baca montaj uygulaması yapılmaktadır. Bacanın güvenli bir şekilde montajı önemli olup zararlı gazların eve girmeden dışarı atılması gerekmektedir. Firma olarak tüm aşamalarda isteğiniz yerine harfiyen getirilecektir.

Doğalgazlı Şöminelere buradan göz atabilirsiniz  ——>Elektrikli Şömineler
Fiyat teklifi ve detaylı bilgi için : iletişim 0216 527 7355


Bu Web Site Medya Bilir dijital ajans tarafından yapılmıştır.

Mesajınızı Yazın

Your email address will not be published.

Related Posts

3D Katalog
tr_TR

Enter your keyword